logo43

 

شرکت مهرگان در سال ۱۳۴۲تاسیس و با تولید مبلمان در عرصه صنایع چوب و مبلمان با هدف کیفیت و ارتقا سطح بازار رقابتی پا به میدان نهاده است .

این شرکت ابتدا به تولید مبلمان های راحتی می پرداخت، که با توجه به استقبال گرم مشتریان و افزایش سهم بیشتر از بازار رقابتی تنوع محصولات خود را افزایش داده و به تولید مبلمان های استیل با طرح های فرانسه ،ایتالیا و مصری و کلاسیک وهمچنین محصولات چوبی مانند سرویس خواب ،ویترین، ناهار خوری ،کنسول و… پرداخته است.

این شرکت به منظور افزایش رضایت مندی مشتریان و بهبود کیفیت محصولات اقدامات موثری از جمله رعایت قواعد و استانداردهای این صنعت و احترام به حق وحقوق مشتریان در سالهای اخیر انجام داده که نتایج این زحمات موجب گردیده که در سال۱۳۹۲ علاوه بر عنوان واحد نمونه صنفی در زمینه کاری خود از طرف نیروی انتظامی نیز بعنوان واحد نمونه برتر معرفی گردیده است.

شرکت مهرگان در نظر دارد با ارائه کیفیت مطلوب تر قدم به بازارهای جهانی نهاده و سهمی از بازار جهانی را به خود اختصاص دهد زیرا شرکت ما در پرتو مدیران موفق و استفاده از تکنولوژی روز جهانی به مرحله ای رسیده که خود را آماده رقابت با بزرگان صنعت چوب جهان کند.